poelsan - Sektöründe Dünya Markası - Poelsan

qqqqa.jpg

29 Kasım 2022

Poelsan’a Kıtalararası Ziyaretçi Akını

Poelsan Plastik San. ve Tic. A.Ş. Uluslararası müşterilerini ağırlamaya devam ediyor.

Müşteri memnuniyeti Poelsan Plastik San. ve Tic. A.Ş. için öncelikler arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda müşterilerle güçlü ilişkiler kurmak, isteklerini anlayabilmek ve ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için Poelsan Plastik San. ve Tic. A.Ş. müşterileri kendi tesislerinde ağırlamaktadır. Üretim alanlarını gezerek, çalışmaları ve kuruluşu hakkında bilgi edinen ziyaretçilerimize ilgileri için teşekkür ederiz.


awqw.jpg

29 Kasım 2022

Poelsan Peru EGRIEXPO Fuar’ında

Poelsan Plastik San. ve Tic. A.Ş. olarak uluslararası alanda fuar ziyaretlerimiz tüm hızıyla devam ediyor.

20-22 Ekim 2022 tarihleri arasında Peru’da yapılan AGRIEXPO 2022’de Poelsan Plastik San. ve Tic. A.Ş. Peru bayimiz IEASTA ile birlikte yer aldık. Yurt Dışı Satış Bölge Müdürü Rambod Arang, Poelsan Plastik San. ve Tic. A.Ş.’yi temsilen katıldığı fuarda ziyaretçilerle bilgi alışverişinde bulundu. Bayimiz standını ziyaretleriyle onurlandıran tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.


awq.jpg

29 Kasım 2022

Poelsan EIMA’da Yer Aldı

Poelsan Plastik San. ve Tic. A.Ş. 09 – 13 Kasım 2022 tarihleri arasında İtalya/Bologna’da gerçekleştirilen Uluslararası Tarım ve Bahçe Makinaları Fuarı EIMA 2022’de yer aldı.

Milli yatırım hamlesi ile ilklerine yenisi ekleyerek yeni konsepti “Otomatik Sulama Sistemleri”ni ilk defa EIMA fuarında ziyaretçilerin beğenisine sundu. Standımızı ziyaretleriyle onurlandıran tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.


Untitled-1-1280x905.jpg

18 Ekim 2022

Poelsan Ulusal Medya’da!

“Poelsan, Dünya Firmalarıyla Rekabet Ediyor” başlıklı bültenimiz ulusal medyada yer aldı.

Türkiye’de üretimi yapılmadığı için ithal edilen Polietilen kangal boru bağlantı adaptörlerini kendi tesislerinde üretip piyasaya sunan ilk firma olma özelliğiyle Türkiye’nin gücüne güç katan Poelsan’ın başarısı Türkiye’nin en çok okunan ekonomi dergisi olan Para Dergisi ile ambalaj, plastik, gıda ve otomasyon sistemleri dergisi olan Packworld Türkiye’de yer alarak ulusal medya gündemine girdi.


EKIM-2022-POELSANLI.jpg

18 Ekim 2022

Poelsan Güney Amerika’da

Poelsan Plastik San. ve Tic. A.Ş. olarak fuar katılımlarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Şili/Santiago’da gerçekleştirilen Expo Edifica 2022 Santiago İnşaat ve İnşaat Makinaları Fuarı’nda Poelsan Plastik San. ve Tic. A.Ş. olarak katılım sağladık. Standımızı ziyaretleriyle onurlandıran tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.


ges-1280x905.jpg

18 Ekim 2022

Poelsan Enerjisini Güneşten Alacak

Poelsan Plastik San. ve Tic. A.Ş. Güneş enerjisini elektrik enerjisine çeviriyor.

Poelsan Plastik San. ve Tic. A.Ş. Şube işyeri çatı alanına yapılacak olan GES (Güneş Enerji Santralleri) projesi kapsamında çatı GES panelleri için gerekli ön hazırlık güvenlik önlemleri alınarak yapılmış olup yatay yaşam hatları oluşturuldu. “Güneş ışıklarından gelen enerji parçalarını elektrik enerjisine çeviren santraller önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlamaktadır.” Güneş enerjisi panellerinin de en yakın zamanda devreye alınarak sistemin faaliyete geçmesi sağlanacak.


poelsan_ilan_teknofest-e1661760053359.jpg

29 Ağustos 2022

Poelsan, Dünya Firmalarıyla Rekabet Ediyor

Polietilen kangal boru bağlantı adaptörlerini kendi tesislerinde üretip piyasaya sunan ilk firma olan Poelsan, 1994 yılından bugüne Türkiye’de üretimi yapılmadığı için ithal edilen ürünleri kendi tesislerinde üretip ihracata dönüştürerek Türkiye’nin gücüne güç katıyor.

Poelsan Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yeliz Dağdelen Gür, yapmış oldukları üretim ve ihracatla ilgili; “68 bin metrekare alanda, yıllık 33 bin ton plastik işleme kapasitesi ve yaklaşık 550 noktada Rusya’dan Peru’ya kadar 75’in üzerinde ülkeye ürün ihraç etmekteyiz” dedi. Dünyanın dört bir yanına ürünlerini gönderdiklerini dile getiren Dağdelen Gür, Poelsan’ın Samsun’un iş gücü piyasasındaki öncü ve belirleyici firmalarından biri olduğunu söyledi. Sektörün dünya genelinde aranan boru bağlantı adaptörleri markaları arasına giren Poelsan’ın yıllık plastik işleme kapasitesiyle ilgili konuşan Dağdelen Gür, sözlerine şunları ekledi: “Polietilen kangal boru bağlantı adaptörlerini kendi tesislerinde üretip piyasaya sunan ilk firmayız. 1994 yılından bugüne Türkiye’de üretimi yapılmadığı için ithal edilen ürünleri kendi tesislerimizde üretip ihracata dönüştürerek Türkiye’nin gücüne güç katıyoruz.”

Güncel teknolojiler ile güçlü altyapı, kaliteli üretim

Yenilikçi bakış açısıyla tüketicilerin ihtiyaç ve isteklerine en uygun çözümler üreten Poelsan, kalite standartları çerçevesinde paydaşlarına güncel teknolojilerle geliştirdiği ürünlerini sunmaktadır. Özellikle tarım alanlarındaki verimliliğin arttırılması amacıyla, kendi laboratuvarlarında hassas analizler sonucunda elde ettiği dayanıklılık, sızdırmazlık, urun ömrü, mukavemet, gövde testleri gibi birçok parametre doğrultusunda ileri teknoloji kullanarak yüksek kapasite ile üretim yapmaktadır.

Poelsan’ın artısı, sızdırmazlığı…

Tarımda suyu tasarruflu kullanmaya yönelik ürün seçiminin önemini vurgulayan Başkan Dağdelen Gür, tarımsal üretimde en önemli girdilerin başında su gelmektedir. Su ihtiyacının genel bir sorun haline geldiği günümüzde su, toprakla farklı yöntem ve sistemlerle buluşturulmaktadır. Su verimliliğinin arttırılmasına yönelik olarak üretilen kaliteli sulama sistemlerinin her geçen gün daha da önemli hale geldiğini belirtti.

“Ürünlerimizi su tasarrufunu gözeterek geliştiriyoruz”

Ürün çeşitliliklerini tarımda su tasarrufunu gözeterek geliştirdiklerine vurgu yapan Dağdelen Gür, “kalite ve suyun verimli kullanımını bir araya getirerek tarımsal sulama, seralar, şehir şebekesi içme suyu, peyzaj sektörü alanlarında kullanılan TSE belgeli Mavi Seri, Yeşil Seri, Priz Kolye serileriyle birlikte, bahçe sulama, spor tesisleri gibi alanlarda kullanılan Can Suyu Vana ürünleri başta olmak üzere 2.000 adedin üzerindeki yüksek sızdırmazlık özellikli ürün çeşitliliğini sürekli arttırarak dünyanın suyunu korumaya özen gösteriyoruz.” dedi.


ba7a9bb3-a09a-4741-8619-fcec686554c3.jpeg

17 Ağustos 2022

B2B (Bayi Sipariş Portalı) Sistemi Kullanıma Açıldı!

Poelsan B2B (Bayi Sipariş Portalı) Ağustos 2022 tarihi itibariyle Poelsan bayilerinin kullanımına sunuldu.

Detaylı Ürün Arama, Online Stok Durumu, Sipariş Takibi, 3D Secure Sanal Pos ile Kredi Kartı Ödemesi gibi birçok özelliği içinde barındıran B2B sipariş sistemi, Poelsan bayileri’ne birçok yeniliği beraberinde getiriyor.


akademi-post-sablon-2-1280x1280.jpg

17 Ağustos 2022

Poelsan’dan Çalışanlarına İngilizce Eğitim!

Poelsan sürekli gelişim sloganıyla ekibine yeni bir artı katarak çalışanlarının İngilizce eğitim almalarını sağlıyor.

Çalışan eğitimine verdiği önemi her zaman hisse מּiren Poelsan, Mütercim-Tercüman Oğuz Buruk’u ekibine dahil ederek çalışanlarının İngilizce eğitimlerine katkı sağlıyor. Çalışanların seviyelerine göre sınıflar belirlenirken, eğitim takvimine göre haﬞ anın 2 günü İngilizce eğitimlerine zaman kaybetmeden başladılar.

 


csm_victory160_A4_00001_web_181b17039c.jpg

17 Ağustos 2022

Poelsan, Yeni Teknoloji Ekipmanlarla Büyümeye ve Gelişmeye Devam Ediyor!

Üretim Biriminin mevcuttaki makine parkuruna Yeni Teknoloji Enjeksiyon Makineleri takviyesi yapıldı.

Makine parkuruna yeni eklenen ve modernize edilen makine/ekipmanları ile yıllık yaklaşık 33 bin ton plastik işleme kapasitesine çıkması hedeflenerek üretimlerin hız kesmeden devam etmesi amaçlanmaktadır.Poelsan

İletişim Bilgileri

Çalışma Saatlerimiz Haftaiçi 08.00 – 18.00
+90 (544) 366 69 64

+90 (362) 266 75 24

+90 (362) 266 77 51

www.poelsan.com

poelsan@poelsan.com

Sektöründe Dünya Markası

75 Ülkede 550 Noktadayız…

Sizlerin Fikirleri Önemli

Müşteri Memnuniyeti Anketi

Sosyal Medya

Aktivitelerimizi Takip Edin

Fuarlar,Ürünler ve birçoğu Sosyal Medya Hesaplarımızda.