Blog - Sektöründe Dünya Markası - Poelsan

saski-ziyaretci-1280x853.jpg

22 Haziran 2022

Özbekistan İskan ve Toplum Hizmetleri Bakanlığı’na Bağlı Özbekistan Su Temini Anonim Şirketi yetkilileri Poelsan’ı ziyaret etti.

Özbekistan İskan ve Toplum Hizmetleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı Shukhrat Pultkhonov ve beraberindeki 8 kişilik heyet, Poelsan İcra Kurulu Danışmanı Hakan Yılmaz ve Poelsan Birim Yöneticileri eşliğinde Poelsan saha gezisine katıldılar.

Bakan Yardımcısı Shukhrat Pultkhonov ve beraberindeki 8 kişilik heyet, Özbekistan’da da uygulanmak üzere; su şebekesi çalışma prensipleri, suyun kalitesinin artırılması ve şebekelerde bulunan kayıp kaçakların önlenmesi konusunda bilgi aldılar.

Özbekistan nezdinde ülke genelinde su hatlarındaki yaşanılan arızaların giderilmesi için uygun çözüm yolları bulmak ve üretim teknolojileri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.


saski-ziyaretci-1280x853.jpg

22 Haziran 2022

Poelsan Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. gelişen ve büyüyen yapısıyla ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Atık Su Arıtma Şube Müdürü Ayşe Mıhçı ile beraberinde 9 kişilik heyet Poelsan’ı ziyaret etti.

Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin Poelsan Merkez iş yeri ve Şube iş yeri ziyaretinde Poelsan İcra Kurulu Danışmanı Hakan Yılmaz tarafından kurumsal sunum yapıldı. Üretim sahası gezilerek şehirdeki altyapı sorunları ve yapılacak olan iş birlikleri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.


poelsan-hediye-ceki-1280x1280.jpg

14 Haziran 2022
Poelsan Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak Dünya Su Günü kampanyası ile bayilere Mazot ve Gübre desteği sağladık.

Müşterilerimizi su tasarrufuna teşvik etmek ve su kayıp kaçakları ile ilgili farkındalık yaratmak amacıyla Bayilerimiz için düzenlediğimiz Dünya Su Günü kapsamında düzenlediğimiz kampanyamızı tamamlayarak kampanyadan yararlanan bayilerimize Mazot ve Gübre hediyelerini takdim ettik. Katılan bayilerimize teşekkür ederiz.


omu--1280x853.jpg

14 Haziran 2022

Ondokuzmayıs Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Öğrencileri uygulama ödevleri için Poelsan’ı tercih etti.

Poelsan Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak her alanda eğitimin destekçisi olmaya devam ediyoruz. Ondokuzmayıs Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Öğrencileri İş Etüdü uygulamaları için 4 hafta boyunca Poelsan üretim alanlarını gezerek üretim aşamaları hakkında bilgi aldı. İş Etüdü uygulamaları kapsamında notlar alan öğrenciler ödev sürelerinin tamamlanmasının ardından iş hayatında da Poelsan’da olmak istediklerini aktardılar.


isg-tos-expo-1280x1280.jpg

14 Haziran 2022

Poelsan Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak İstanbul Sanayi Odası tarafından düzenlenen TOS+H EXPO İş Sağlığı ve Güvenliği fuarına katıldık.

14 – 17 Mayıs 2022 tarihleri arasında 4.’sü düzenlenen Türkiye’nin önde gelen İş Güvenliği ve Sağlığı İhtisas Fuarı TOS+H Expo’da yerimizi aldık. 9 farklı ülkeden 111 firma yer aldığı fuarda Poelsan Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi olarak iyi uygulamaları örnek alarak sektördeki yeni gelişmeleri takip etmek amaçlı İstanbul Sanayi Odasının düzenlediği TOS+H EXPO İş Sağlığı ve Güvenliği fuarına katılım sağladık.


Teknopark-tekli-post.jpg

26 Mayıs 2022

Poelsan Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak Samsun Teknopark tarafından düzenlenen “Firma İş Birliği Günleri”ne katılım sağladık.

Açılış konuşmasını Samsun Teknopark Genel Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Osman Özkoç’un yaptığı etkinliğe öğrenci ve akademisyenler yoğun ilgi gösterdi.

Ondokuzmayıs Üniversitesi Atakum yerleşkesinde bulunan Samsun Teknopark’ta yapılan etkinliğe Poelsan olarak, İcra Kurulu Üyesi Gökhan Deniz, İcra Kurulu Danışmanı Recep Yılmaz, İnsan Kaynakları Müdürü Çağrı Kandemir, Kalıphane Şefi Resul Ekrem Ardal, Kurumsal İletişim Uzmanı Emrah Anabal ve Uzman Yardımcısı Murat İleri katılım sağlayarak öğrenci ve akademisyenlere Poelsan’ın kurulum ve gelişim süreci ile İnsan Kaynakları faaliyetlerini aktardılar.

Firma İş Birliği Günleri ile öğrencilere iş ve staj imkanları hakkında bilgi vererek Üniversite ile Sanayi iş birliğini güçlendirerek artırılması gerektiği belirtildi.

Samsun Teknopark Konferans Salonunda yapılan etkinlik öğrenciler, firmalar ve akademisyenler ile çekilen toplu hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.


2022-Iftar-02.jpg

28 Nisan 2022

Poelsan Ailesi iftarda buluştu
Poelsan ailesi olarak tüm çalışanlarımızla iftar yemeği organizasyonumuzu gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu paylaşıyoruz. Açılış konuşmasında İcra Kurulu Başkanımız Sn. Yeliz Gür, “sizler bizim için ailelerinizle birsiniz; 600 çalışan 600 aile” vurgusu yaptı. Birlik ve beraberliğimizin bizleri daha da güçlendirdiğine değinerek tüm çalışanlara teşekkür etti.
Tüm Poelsan Ailesine Teşekkür Ederiz.


sokak-kopeklerinin-yedigi-yiyecekler.jpg

12 Nisan 2022

Poelsan Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yemek atıklarının kazanımı ile ilgili farkındalık oluşturdu.

Merkez ve şube işyerlerindeki yemekhanelerde biriken yemek atıkları patili dostlarla buluşuyor. Yemek atıkları Samsun Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınaklarına gönderilerek patili dostlara destek sağlanıyor.


poelsan-ISG-pano-1280x960.jpg

12 Nisan 2022

Poelsan Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş Sağlığı Güvenliği ile ilgili bilgilendirmeler hazırladı.

Poelsan şube işyerinde duvar giydirme çalışmaları ile çalışanlarımızın İş Sağlığı ve Güvenliği ’ne olan bakış açılarına dikkat çekmeye çalışıldı.


ogrenci-ziyaret-1280x960.jpg

12 Nisan 2022

Tıbbi Cihaz Teknolojileri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Poelsandaydı.

Samsun/Tekkeköy Tıbbi Cihaz Teknolojileri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10. Sınıf öğrencileri, öğretmenleri eşliğinde Poelsanı ziyaret etti.

Öğrenciler üretim alanlarını gezerek Poelsan yetkililerinden bilgi aldılar. Tüm öğrencilerle birlikte yenilen öğle yemeğinin ardından gezi son buldu.Poelsan

İletişim Bilgileri

Çalışma Saatlerimiz Haftaiçi 08.00 – 18.00
+90 (544) 366 69 64

+90 (362) 266 75 24

+90 (362) 266 77 51

www.poelsan.com

poelsan@poelsan.com

Sektöründe Dünya Markası

75 Ülkede 550 Noktadayız…

Sizlerin Fikirleri Önemli

Müşteri Memnuniyeti Anketi

Sosyal Medya

Aktivitelerimizi Takip Edin

Fuarlar,Ürünler ve birçoğu Sosyal Medya Hesaplarımızda.