Poelsan – Samsun Teknopark İş Birliği

26 Mayıs 2022
Teknopark-tekli-post.jpg

Poelsan Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak Samsun Teknopark tarafından düzenlenen “Firma İş Birliği Günleri”ne katılım sağladık.

Açılış konuşmasını Samsun Teknopark Genel Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Osman Özkoç’un yaptığı etkinliğe öğrenci ve akademisyenler yoğun ilgi gösterdi.

Ondokuzmayıs Üniversitesi Atakum yerleşkesinde bulunan Samsun Teknopark’ta yapılan etkinliğe Poelsan olarak, İcra Kurulu Üyesi Gökhan Deniz, İcra Kurulu Danışmanı Recep Yılmaz, İnsan Kaynakları Müdürü Çağrı Kandemir, Kalıphane Şefi Resul Ekrem Ardal, Kurumsal İletişim Uzmanı Emrah Anabal ve Uzman Yardımcısı Murat İleri katılım sağlayarak öğrenci ve akademisyenlere Poelsan’ın kurulum ve gelişim süreci ile İnsan Kaynakları faaliyetlerini aktardılar.

Firma İş Birliği Günleri ile öğrencilere iş ve staj imkanları hakkında bilgi vererek Üniversite ile Sanayi iş birliğini güçlendirerek artırılması gerektiği belirtildi.

Samsun Teknopark Konferans Salonunda yapılan etkinlik öğrenciler, firmalar ve akademisyenler ile çekilen toplu hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.


Poelsan

İletişim Bilgileri

Çalışma Saatlerimiz Haftaiçi 08.00 – 18.00
+90 (544) 366 69 64

+90 (362) 266 75 24

+90 (362) 266 77 51

www.poelsan.com

poelsan@poelsan.com

Sektöründe Dünya Markası

75 Ülkede 550 Noktadayız…

Sizlerin Fikirleri Önemli

Müşteri Memnuniyeti Anketi

Sosyal Medya

Aktivitelerimizi Takip Edin

Fuarlar,Ürünler ve birçoğu Sosyal Medya Hesaplarımızda.